Cosplay Srbija 4um
Dobro došli na Cosplay forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Cosplay Srbija 4um
Dobro došli na Cosplay forum.
Pročitajte pravila, i budite redovan clan.

Vaš admin team!
Cosplay Srbija 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cosplay Srbija 4um

Ovo je srpski 4um o cosplay-u
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Nasi snovi....

Go down 
АуторПорука
Yuuki-Chan
Admin
Admin
Yuuki-Chan


Број порука : 112
Join date : 27.12.2009
Age : 27
Локација : in my nightmare xD

Nasi snovi.... Empty
ПорукаНаслов: Nasi snovi....   Nasi snovi.... I_icon_minitimeSun Dec 27, 2009 8:43 am

O snovima
Назад на врх Go down
https://cosplay-serbia.forumsc.net
Yuuki-Chan
Admin
Admin
Yuuki-Chan


Број порука : 112
Join date : 27.12.2009
Age : 27
Локација : in my nightmare xD

Nasi snovi.... Empty
ПорукаНаслов: Re: Nasi snovi....   Nasi snovi.... I_icon_minitimeMon Dec 28, 2009 4:12 am

Ovaj ste sigurno svi procitali ,nego nema veze
sanjala sam mene i lenu, a why nmp

ja i ona se nalazimo u nekoj napustenoj kuci i idemo od sobe do sobe. u jednoj sobi je bila cesma i nesto sto je licilo na kuhinju iz 20. veka. Meni se voda pripije i ja uzmem neku staklenu casu i sipam vodu u nju. Ali ta voda je bila skroz mutna jako crvene boje i imala je talog na dnu (smesa ) ,ostavila sam casu na stolu i rekla : ,,omg zar vi ovde nemate narmalnu voru, msm stv...,, Zatim smo krenule u 2. sobu. U njoj je bilo ogromno ogledalo na sredini sobe. Stale smo ispred njega i nismo ocekivale da ce da se desi ono sto se desilo... Iza nas se pojavio jedan decak, msm vise je teen nego decak , bio je nesto malo visi od mene i imao je plavu kosu. Nosio je farmerice i zelenu bluzu. Okrenule smo se i prisle njemu i on se okrenuo prema nama ,ali su mu ochi bile zatvorene. zatim amo pocela nesto njemu da pricamo i otvorio je oci.... Cim ih je otvorio krv je pocela da mu tece i sliva se nis krecno belo lice. Pocele smo da bezimo ,a on nas je jurio. Usle smo u onu sobu sa cesmom i lena je uzela onu casu sa vodom i gadjala je tog decka. Casa je udarila o glavu decka i razbila se, krv je tekla iz njegove glave ali on kao da nista nije osetio nastavio je da se krece bez obzira na sve prema nama. U 1 od uglova sobe pojavila se devojka slicnih kodina kao decko, imala je dugu plavu kosu, krecno belu kozu i i njoj je krv tekla iz ociju, nosila je belu haljunicu. Kada nas je decko napao ona nas je odbranila i rekla da bezimo. Bezale smo ali nikako nismo mogle da izadjemo. zatim nas je devojka odvukla u neku sobu i ispricala nam je zasto to radi njen brat. be desetak godina kada su imali po 3 godine njihove roditelje su bili pred njihovim ocima, a zatim njima oci izvarili. Njihova cela porodica je ubijena a jedino su zivi duhovi bilzanaca. Kada odjednom ulete dekco u sobu. Devojka stade braniti nas ali je brat uhvati za vrat i baci je ka zidu i ona udari i pade na pod, i vise se nije pomerila. Decko je nastavio da se krece prema nama, ali soba odjednom poce da se rusi, i mi padamo na 1 sprat kuce, idalje smo zivi, idalje decko ima nameru da nas ubije. ali se stvaraju 3 andjela. ne secam se tacno da li su bili 2 decaka i 1 devojka, ali nmw. oni nas spasavaju i odvode u nako svetlo mesto ,prelepo, slicno raju ali jedan od andjela ostaje da se bori protiv demona (decka) i nakada se nije vratio.... msm da je taj decak, andjeo neko jako drag meni ,ali ne mogu da provalim ko jer sam se u tom trenu probudila od staraha

msm mora da si totalni kreten kada sanjas gluposti kao ove
Usput Lena je moja net bff Very Happy
Назад на врх Go down
https://cosplay-serbia.forumsc.net
 
Nasi snovi....
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Cosplay Srbija 4um :: Off :: About Us-
Скочи на: